Przejdź do treści

Słuchowisko: Olbrzym Samolub

  BAJKA, BAŚŃ O SAMOLUBNYM OLBRZYMIE

  SŁUCHOWISKO: SŁUCHAJ NAGRAŃ BAJEK
  Samolubny Olbrzym to bajka, baśń napisana przez Oscara Wilde i opowiadam jak sam tytuł podpowiada o Olbrzymie, który był Samolubny. Mieszkał on w przepięknym ogrodzie, którego też był właścicielem. Ogród Olbrzyma przyciągał swym urokiem wszystkich przechodniów a szczególnie dzieci. Jednak Samolubny Olbrzym nie chciał dzielić się swym ogrodem z nikim. Jak ta historia się skończyła, jak potoczyły się dzieje naszego Olbrzyma Samoluba ? Jeśli jesteście ciekawi to zapraszamy do naszego słuchowiska, Zapraszamy do odsłuchania nagrania, audiobooka, w którym wszystko się wyjaśni. Możemy tylko podpowiedzieć, że jest to bajka, baśń z morałem, która niesie dobrą lekcję dla wszystkich dzieci, ale i także dorośli mogą coś z tej lekcji się nauczyć.

  W naszym słuchowisku, słuchamy nagrań bajek, baśni, opowiadań, tekstów, lektur. Czytamy dzieciom na dobranoc. Czytamy dla Was, więc odpręż się , puść nagranie i przenieść się w świat ciekawych historii i niezwykłych przygód. Bajki dla dzieci.


  #sluchowiskodladzieci #poczytajmi #czytamynadobranoc #czytamydzieciom #CzytajDzieciom #sluchowisko #SluchajNagranBajek #SluchajNagrania #sluchamy #sluchajOpowiadan #opowiadanie #opowiadamyPrzyOgnisku #samolubnyOlbrzym #zagadka #sluchajTo #czytajTo#bajkidladzieci #Olbrzym #Samolub #OlbrzymSamolub

  BAJKI DO SŁUCHANIA, BAJKI DO CZYTANIA

  ZAPRASZAMY DO ODSŁUCHU POZOSTAŁYCH NASZYCH NAGRAŃ

  W NASZYM SŁUCHOWSKU ZNAJDZIESZ MIĘDZY INNYMI:

  Morindia