Przejdź do treści

BAJKA O KSIĘŻNICZCE NA ZIARENKU GROCHU

SŁUCHOWISKO: SŁUCHAJ NAGRAŃ BAJEK
Bajka z kategorii znane i lubiane. Księżniczka na ziarenku grochu według opowiadań, które można było słuchać bez końca przesiadując wieczorami przy płonącym ogniu w kominku. Wiele osób słyszało te opowieści na dobranoc, wiele zasypiało przy tych bajkach. Więc specjalnie dla Was zostało to nagrane. Teraz wystarczy wcisnąć play i można sobie przypomnieć, można posłuchać audiobooka zatytułowanego Księżniczka na ziarenku grochu. Zapraszamy bo to opowiadanie, to słuchowisko pewnie trochę się różni o tych które do tej pory były Ci znane. Zatem zapraszamy.

W naszym słuchowisku, słuchamy nagrań bajek, baśni, opowiadań, tekstów, lektur. Czytamy dzieciom na dobranoc. Czytamy dla Was, więc odpręż się , puść nagranie i przenieść się w świat ciekawych historii i niezwykłych przygód. Bajki dla dzieci.


#sluchowiskodladzieci #poczytajmi #czytamynadobranoc #czytamydzieciom #CzytajDzieciom #sluchowisko #SluchajNagranBajek #SluchajNagrania #sluchamy #sluchajOpowiadan #opowiadanie #opowiadamyPrzyOgnisku #detektywpozytywka #zagadka #sluchajTo #czytajTo#bajkidladzieci


Morindia