Przejdź do treści

Bajka – Złocista Gwiazdka

  Niesamowita Bajka dla dzieci pt” Złocista Gwiazdka”, jest to opowieść o braterskiej miłości, która potrafi wszystko odmienić. Czasem marzenia się spełniają. 🌠✨ Przenieś się do urokliwej wioski, gdzie mieszkał chłopczyk Tobi. Jego siostrzyczka jest bardzo chora, a Tobi strasznie tym jest zasmucony. Zwraca się do gwiazd o pomoc, jednak nic się nie dzieje aż do czasu gdy nagle … wydarzyło się coś niezwykłego. Chcecie się dowiedzieć co tam się stało ? Zapraszamy do naszego audiobooka.

  Historia z pewnością zachwyci serca dzieci, rozbudzając ich wyobraźnię i inspirując do wiary w moc marzeń. 🌈✨ Więc zgromadź maluchy i pozwól, aby ich wyobraźnia wzbiła się w górę, kiedy rozpoczynają tę wciągającą podróż dźwiękową, „Złocista Gwiazdka”! 🎧✨ 🔊 Dostępny teraz na YouTube! Subskrybuj nasz kanał i zanurz się w magii audiobooka „Złocista Gwiazdka”! ✨📚🎧 Słuchowisko dla dzieci. Bajka na Dobranoc. Czy to bajka czy nie bajka a może basń. 🌟 Niech przygoda się rozpocznie!

  🌠✨
  Autor tekstu: F. Lemon
  Tytuł: Złocista Gwiazdka

  among us anime Autoboty Avengers Barbie Barbie i przyjaciele barwy wiosny Boże Narodzenie coloring books coloring pages dinozaury drukuj Elza i Anna Gacha Club Gwiazdka hulk idzie wiosna kolorowanka do wydruku kolorowanka z wakacji Kolorowanki kolorowankidladzieci Kolorowanki do wydruku koloruj Księżniczki LEGO malowanki maluj Minecraft morindia My Little Pony naruto Pokemony pomalujMnie Psi patrol shopkins strony do kolorowania Swięta Transformer Transformers wakacje Wielkanoc wiosenna kolorowanka wiosna wiosny wycinaj


  Morindia