Przejdź do treści

Bajka – Złocista Gwiazdka

  Niesamowita Bajka dla dzieci pt” Złocista Gwiazdka”, jest to opowieść o braterskiej miłości, która potrafi wszystko odmienić. Czasem marzenia się spełniają. 🌠✨ Przenieś się do urokliwej wioski, gdzie mieszkał chłopczyk Tobi. Jego siostrzyczka jest bardzo chora, a Tobi strasznie tym jest zasmucony. Zwraca się do gwiazd o pomoc, jednak nic się nie dzieje aż do czasu gdy nagle … wydarzyło się coś niezwykłego. Chcecie się dowiedzieć co tam się stało ? Zapraszamy do naszego audiobooka.

  Historia z pewnością zachwyci serca dzieci, rozbudzając ich wyobraźnię i inspirując do wiary w moc marzeń. 🌈✨ Więc zgromadź maluchy i pozwól, aby ich wyobraźnia wzbiła się w górę, kiedy rozpoczynają tę wciągającą podróż dźwiękową, „Złocista Gwiazdka”! 🎧✨ 🔊 Dostępny teraz na YouTube! Subskrybuj nasz kanał i zanurz się w magii audiobooka „Złocista Gwiazdka”! ✨📚🎧 Słuchowisko dla dzieci. Bajka na Dobranoc. Czy to bajka czy nie bajka a może basń. 🌟 Niech przygoda się rozpocznie!

  🌠✨
  Autor tekstu: F. Lemon
  Tytuł: Złocista Gwiazdka

  among us anime Autoboty Avengers Barbie Barbie i przyjaciele barwy wiosny Boże Narodzenie coloring books coloring pages dinozaury drukuj Elza i Anna Gwiazdka hulk idzie wiosna kolorowanka do wydruku kolorowanka z wakacji Kolorowanki kolorowankidladzieci Kolorowanki do wydruku koloruj Księżniczki LEGO malowanki maluj Minecraft morindia My Little Pony naruto Pokemony pomalujMnie Psi patrol Shimmer i shine shopkins strony do kolorowania Swięta Transformer Transformers wakacje Wielkanoc wiosenna kolorowanka wiosna wiosny wycinaj


  Morindia