Przejdź do treści

Słuchowisko: KOPCIUSZEK

  SŁUCHOWISKO: KOPCIUSZEK

  SŁUCHOWISKO: SŁUCHAJ NAGRAŃ BAJEK

  Kopciuszek, dziewczynka która została tak nazwana, gdyż jeśli tylko nie była goniona przez macochę i jej córki do pracy, odpoczywała w kąciku, w pobliżu pieca. Gdzie nie dość, że się dużo kopciło to jeszcze było pełno sadzy. Dlatego nazywano ją Kopciuszkiem. Jednak mimo, iż nie była dobrze traktowana przez swoje przybrane siostry i macochę, jej serce wciąż pozostawało dobre a sama była bardzo pracowita i uczynna. Jej codzienne życie skupiało się głownie na służbie siostrom, codziennych obowiązkach i niełatwej pracy. I tak było, aż do czasu. Do chwili, w której wszystko się zmieniło. Ale co było dalej to pewnie już wiecie, a jeśli nie to zapraszamy do przesłuchania w naszym słuchowisku dla dzieci nagrania tej bajki.

  W naszym słuchowisku, słuchamy nagrań bajek, baśni, opowiadań, tekstów, lektur. Czytamy dzieciom na dobranoc. Czytamy dla Was, więc odpręż się , puść nagranie i przenieść się w świat ciekawych historii i niezwykłych przygód.


  #sluchowiskodladzieci #poczytajmi #czytamynadobranoc #czytamydzieciom #CzytajDzieciom #sluchowisko #SluchajNagranBajek #SluchajNagrania #sluchamy #sluchajOpowiadan #opowiadanie #opowiadamyPrzyOgnisku #kopciuszek #zagadka #sluchajTo #czytajTo #poczytajmi

  Zapraszamy do odsłuchania innych naszych nagrań bajek:


  Morindia