Przejdź do treści

Słuchowisko: Detektyw Pozytywka Zagadka 6 

  DETEKTYW POZYTYWKA ZAGADKA 6: CZYLI KTO CHCE ROZZŁOŚCIĆ PANA MIETKA

  SŁUCHOWISKO: SŁUCHAJ NAGRAŃ BAJEK

  Kto chce rozzłościć pana Mietka ? Zagadka szósta , z którą Detektyw Pozytywka musi się zmierzyć w ramach kolejnego zlecenia. Któż miał czelność rozzłościć pana Mietka. Kto chce mu zrobić na złość. To sprawa, którą detektyw z agencji detektywistycznej „Różowe okulary”, musi jak najszybciej rozwiązać. Trzeba dorwać tego nicponia. Ale kto nim jest. Jeśli chcecie poznać szczegóły tej zagadki, musicie koniecznie obejrzeć, przesłuchać kolejny odcinek. W naszym słuchowisku o przygodach Detektywa Pozytywki, wyjaśniamy i tłumaczymy rozwiązania zagadek z poprzednich odcinków. Tak i w tym nagraniu dowiesz się skąd nagle pojawił się las. Zatem zapraszamy.

  W naszym słuchowisku, słuchamy nagrań bajek, baśni, opowiadań, tekstów, lektur. Czytamy dzieciom na dobranoc. Czytamy dla Was, więc odpręż się , puść nagranie i przenieść się w świat ciekawych historii i niezwykłych przygód.


  #sluchowiskodladzieci #poczytajmi #czytamynadobranoc #czytamydzieciom #CzytajDzieciom #sluchowisko #SluchajNagranBajek #SluchajNagrania #sluchamy #sluchajOpowiadan #opowiadanie #opowiadamyPrzyOgnisku #detektywpozytywka #zagadka #sluchajTo #czytajTo


  Morindia