Przejdź do treści

Słuchowisko: Detektyw Pozytywka Zagadka 5

  DETEKTYW POZYTYWKA ZAGADKA 5: CZYLI SKĄD TEN LAS?

  SŁUCHOWISKO: SŁUCHAJ NAGRAŃ BAJEK

  Skąd ten las ? To zagadka piąta , z którą Detektyw Pozytywka musi się zmierzyć w ramach kolejnego zlecenia. Co ciekawe klientem Detektywa Pozytywki, który zleca sprawę jest sam Detektyw Pozytywka, a raczej klient Pozytywka. Takie historie są możliwe tylko w agencji detektywistycznej Różowe Okulary. Jeżeli chcesz wtajemniczyć się w tą dziwną sprawę, zapraszamy do przesłuchania nagrania. W nagraniu również wyjaśniona zostaje kwestia z poprzedniego odcinka, gdzie nasz bohater próbował rozwikłać zagadkę: Kto zepsuł zegarek ? Okazało się, że nikt nie zepsuł zegarka, zatem dlaczego zegarek nie działał ? Odpowiedzi znajdziesz w naszym nagraniu.

  W naszym słuchowisku, słuchamy nagrań bajek, baśni, opowiadań, tekstów, lektur. Czytamy dzieciom na dobranoc. Czytamy dla Was, więc odpręż się , puść nagranie i przenieść się w świat ciekawych historii i niezwykłych przygód.


  #sluchowiskodladzieci #poczytajmi #czytamynadobranoc #czytamydzieciom #CzytajDzieciom #sluchowisko #SluchajNagranBajek #SluchajNagrania #sluchamy #sluchajOpowiadan #opowiadanie #opowiadamyPrzyOgnisku #detektywpozytywka #zagadka #sluchajTo #czytajTo

  Zapraszamy do odsłuchania innych naszych nagrań bajek:


  Detektyw Pozytywka Zagadka 5: Czyli skąd ten las? Słuchowisko do odsłuchu.
  Morindia