Przejdź do treści

BAJKA NA DZIŚ :

detektyw_pozytywka_zagadka_6_kto_chce_rozloscic_pana_mietka_wpis_1

Słuchowisko: Detektyw Pozytywka Zagadka 6 

DETEKTYW POZYTYWKA ZAGADKA 6: CZYLI KTO CHCE ROZZŁOŚCIĆ PANA MIETKA SŁUCHOWISKO: SŁUCHAJ NAGRAŃ BAJEK Kto chce rozzłościć pana Mietka ? Zagadka szósta , z którą Detektyw Pozytywka musi się zmierzyć…

CIEKAWOSTKI :

Czy wiesz, który komiksowy super bohater był pierwszy?

Pierwszym komiksowym bohaterem był Superman. Była to postać która pojawiła się w komiksie w roku 1938. Ciepłe przyjęcie przez czytelników bohatera, zachęciło wydawcę do stworzenia kolejnych postaci. I tak rok później pojawił się komiks z Batmanem. Następnie pojawiały się komiksy z super bohaterami innych wydawnictw np. wydawnictwo Marvel i Komiks Spiderman 1962r., wcześniej bo 1941 roku pojawił się Kapitan Ameryka.

MORINDIA

KRAINA WOLNEGO CZASU

W naszej krainie dostępne są materiały, treści, które pomogą Ci zorganizować wolny czas Twojego dziecka. Na naszej stronie znajdziesz:

Chodź i pomaluj mój Swiat

Znajdziesz tutaj kolorowanki z przeróżnych kategorii. Są kolorowanki do wydruku, do pobrania oraz kolorowanki online.

Czytaj dzieciom, bo warto !

Teksty do czytania bajek, wierszy oraz ciekawych opowiadań, a jeśli nie lubisz czytać mamy dla Ciebie nagrania, które możesz odtworzyć.

Ucz się ucz, bo wiedza to …

Materiały dydaktyczne, będące pomocne w trakcie nauczania, kształcenia Twoich dzieciaków, już od najmłodszych lat…

SŁUCHOWISKO

Niel lubisz czytać, posłuchaj nagrań.

Słuchowisko dla dzieci. Nagrania bajek, wierszy do odsłuchania. Czytaj dzieciom. Nie masz czasu, nie dasz rady puść im nagranie.

NAJNOWSZE WPISY

CO NOWEGO W NASZEJ KRAINIE ?

Poniżej prezentujemy najnowsze wpisy, nasze newsy. Sprawdź nowe wiersze, czytanki, bajki, gry, nagrania, kolorowanki i spędzaj z nami miło a przede wszystkim pożytecznie swój wolny czas. Morindia sposób na nudę.

NAJNOWSZE KOLOROWANKI

KOLOROWANKI DO WYDRUKU

Na naszej stronie w dziale Kolorowanki znajdziesz wiele ciekawych kolorowanek do wydruku. Poniżej kilka ostatnio dodanych kolorowanek.

Mamy to za sobą – Akcja start szkoła

I tak oto rok szkolny, przedszkolny się rozpoczął. Pierwsze zajęcia, wakacyjne historie, nowe klasy, nauczyciele, a może nawet nowi koledzy i koleżanki. Oczywiście nie zapominając o tych starych 😉 – ale ich już znamy, więc żadna nowość. Wszystko zaczyna nabierać tempa i zauważamy brak szybko upływającego czasu. Nie tak jak…

Czytaj dalej »

Koniec WAKACJI. Wracamy do szkoły.

To już koniec wakacji. Czas zabawy, odpoczynku zbliża się do końca. Teraz trzeba będzie kłaść się spać nieco wcześniej i wstawać wcześniej. Nic przyjemnego. Jednak z drugiej strony spotkamy swoich kolegów, koleżanki, z którymi nie widzieliśmy się tyle czasu. Jak przypuszczamy już nie możecie się doczekać, aż opowiecie im o…

Czytaj dalej »
Morindia
Exit mobile version